Trzecie Spotkanie przewoźników 

Serwis redagowany przez Dolnośląski Ośrodek Szkolenia i Informacji Transportowej
Ubezpiecznie Odpowiedzialności Zawodowej Przewoźnika

Spotkanie Przewoźników

18 sierpnia 2015 roku, w godzinach od 10.00 do 15.00, w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, przy ulicy Sołtysowickiej 19 odbędzie się bezpłatne Spotkanie Przewoźników organizowane przez Polską Unię Transportu.

Temat spotkania: „Klastry Transportowe – razem znaczy więcej i lepiej. Jak zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku i wypromować swoją firmę za granicą?”.

Klaster to grupa firm mających wspólny cel. Mogą działać każda pojedynczo lub wspólnie. W takiej grupie łatwiej o pozyskanie dobrze płatnych ładunków od bezpośrednich zleceniodawców. Poszukują oni bezpiecznych przewoźników, których mogą znaleźć w klastrze. Wolą zapłacić trochę więcej za przewóz niż zlecić ładunek nieznajomym. Dodatkowo tworząc grupę (klaster) możemy robić zakupy dużo taniej - każdy z przewoźników musi kupić paliwo, opony, oleje, ubezpieczenie, a wiadomo że kupując w większej ilości uzyskujemy niższą cenę. Całość nie wyklucza pracy firmy we własnym zakresie.

Głównym celem forum będzie wsparcie przewoźników w pozyskaniu ładunków od bezpośrednich załadowców, pomoc przy negocjacjach stawek i skrócenie terminów płatności oraz inne rodzaje pomocy dla firm transportowych. W planie przewidywane jest również audytowanie polis OCP oraz poruszenie tematyki MiLoG.

Dla firm, które przy okazji spotkania zdecydują się na członkostwo w Związku Polska Unia Transportu, organizator przygotował specjalne bonusy jak wsparcie prawne, możliwość zakupów grupowych oraz pomoc w promowaniu firm w kraju i na rynku międzynarodowym.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, ale warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie nam formularze zgłoszeniowego.

Informacje i zgłoszenie:
całodobowo
biuro@uniatransportu.pl
fax 71 31 17 146

Zapraszam

Leszek Luda
603 603 700

Zgłoszenie na spotkanie

Możesz też zgłosić się za pomocą formularza zamieszczonego poniżej

Imię i Nazwisko:

E-mail:

Telefon:UP
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i TransportuDKV-Euro ServiceDoradca ADRKarta DKVWroekoProgramy Komputerowe dla Firm Transportowych i SpedycyjnychDoradztwo Transportowe Grzegorz SitarekNiemiecki Zespół Adwokacki Damian Dziengo & Partnerzy - ROZMAWIAMY PO POLSKU
Copyright by ceylley, 2011 - 2013