Trzecie Spotkanie przewoźników 

Serwis redagowany przez Dolnośląski Ośrodek Szkolenia i Informacji Transportowej
Ubezpiecznie Odpowiedzialności Zawodowej Przewoźnika

Trzecie Spotkanie przewoźników

6 czerwca 2014, w Pałacu Krzyżowa koło Świdnicy odbędzie się Trzecie Spotkanie Przewoźników. Tegoroczny temat to: "Nowe perspektywy funkcjonowania przewoźników w latach 2014 - 2016".

Jest, to kontynuacja zapoczątkowanego dwa lata temu projektu Trans.eu przekazanego do Tans.org, realizowanego wspólnie z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu, OZPTD, Dolnośląskim Ośrodkiem Szkolenia i Informacji Transportowej oraz Czasopismem Transport Manager. W ramach projektu 06 czerwca w Pałacu „Krzyżowa” 58-112 Grodziszcze odbędzie się spotkanie, na którym znani specjaliści z branży TSL przedstawią uczestnikom nowe perspektywy rozwoju, zmiany i projekty zmian w ustawie o transporcie drogowym oraz nowe regulacje VAT dla pojazdów firmowych. Zaprezentujemy Państwu możliwość pozyskania nowych zleceniodawców, wprowadzenia ekologicznych rozwiązań pozwalających na oszczędności w naszych firmach, jak kalkulować koszt przejechanego kilometra, aby nie ponosić strat. Uczestnicy spotkania otrzymają bonus od wystawców w postaci preferencyjnych warunków zakupu ich produktów. Będą mogli skorzystać z darmowych porad prawnych z zakresu ustawy o transporcie drogowym, porozmawiać z inspektorami WITD i PIP przy tzw. zielonym stoliku. Będzie również możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty dostępu do narzędzi Systemu Trans.eu, nauczenia się ekologicznej jazdy (tzw. Eco Drivingu). Wiodący producenci samochodów zaprezentują swoje najnowsze modele pojazdów. Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Zapewniamy obiad, przerwy kawowe, kolację i rozmowy kuluarowe. Oprawę muzyczną zapewni kwartet wytrawnych artystów.

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikat zaświadczający o pogłębieniu wiedzy z zakresu aktualnych nowelizacji ustaw związanych z wykonywaniem zawodu przewoźnika wymaganym przez ITS.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, ale warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie nam zgłoszenia oraz wpłacenie kaucji w wysokości 50 zł od osoby w celu uniknięcia „pustych” zgłoszeń. Kaucja zostanie zwrócona w trakcie rejestracji w dniu spotkania.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W sprawie rezerwacji miejsc hotelowych proszę kontaktować się z Panem Stefanem Borko tel. 693 064 768

Informacje i zgłoszenie:
całodobowo
biuro@bezpiecznytir.pl
fax 71 31 17 146

Zapraszam

Krzysztof Marczak
601 726 034

Leszek Luda
603 603 700

Zgłoszenie na spotkanie
Program spotkania

Możesz też zgłosić się za pomocą formularza zamieszczonego poniżej

Imię i Nazwisko:

E-mail:

Telefon:UP
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i TransportuDKV-Euro ServiceDoradca ADRKarta DKVWroekoProgramy Komputerowe dla Firm Transportowych i SpedycyjnychDoradztwo Transportowe Grzegorz SitarekNiemiecki Zespół Adwokacki Damian Dziengo & Partnerzy - ROZMAWIAMY PO POLSKU
Copyright by ceylley, 2011 - 2013