Trzecie Spotkanie przewoźników 

Serwis redagowany przez Dolnośląski Ośrodek Szkolenia i Informacji Transportowej
Ubezpiecznie Odpowiedzialności Zawodowej Przewoźnika

Trzecie Spotkanie przewoźników

29 maja 2015, w Pałacu Krzyżowa koło Świdnicy odbędzie się IV Spotkanie Przewoźników.
Tegoroczny temat to: „Konsolidacja i porozumienie przewoźników z operatorami logistycznymi szansą na utrzymanie pozycji i rozwój polskiego transportu”

Organizatorami tegorocznej edycji są: Polska Unia Transoprtu, Fundacja Truckers Life oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. 29 maja w Pałacu „Krzyżowa” 58-112 Grodziszcze odbędzie się spotkanie, podczas którego poruszone zostaną tematy:

  • Diety i ryczałty za noclegi - Maciej Wroński.
  • Błędy najczęściej wykrywane przez kontrolę PIP - Inspektor Pracy.
  • Mobilna stacja diagnostyczna - Inspektor transportu Drogowego.
  • Aktualne i proponowane zmiany w Prawie Transportowym.
  • Przecz o twardości - dr hab. n. med. Dariusz Kałka.
  • Oferty współpracy z operatorami logistycznymi.
  • Wpływ MiLoG-u na kondycję polskiego transportu.
  • Zmiany w Vat dotyczące firm transportowych.
  • Sposoby na zakup tańszego paliwa.

Uczestnicy spotkania otrzymają bonus od wystawców w postaci preferencyjnych warunków zakupu ich produktów. Będą mogli skorzystać z darmowych porad prawnych z zakresu ustawy o transporcie drogowym, porozmawiać z inspektorami WITD i PIP przy tzw. zielonym stoliku. Będzie również możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty dostępu do narzędzi Systemu Trans.eu, nauczenia się ekologicznej jazdy (tzw. Eco Drivingu). Wiodący producenci samochodów zaprezentują swoje najnowsze modele pojazdów. Wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Zapewniamy obiad, przerwy kawowe, kolację i rozmowy kuluarowe.

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikat zaświadczający o pogłębieniu wiedzy z zakresu aktualnych nowelizacji ustaw związanych z wykonywaniem zawodu przewoźnika wymaganym przez ITS.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, ale warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i przesłanie nam zgłoszenia oraz wpłacenie kaucji w wysokości 50 zł od osoby w celu uniknięcia „pustych” zgłoszeń. Kaucja zostanie zwrócona w trakcie rejestracji w dniu spotkania.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Informacje i zgłoszenie:
całodobowo
biuro@bezpiecznytir.pl
fax 71 31 17 146

Zapraszam

Krzysztof Marczak
601 726 034

Leszek Luda
603 603 700

Zgłoszenie na spotkanie

Możesz też zgłosić się za pomocą formularza zamieszczonego poniżej

Imię i Nazwisko:

E-mail:

Telefon:UP
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i TransportuDKV-Euro ServiceDoradca ADRKarta DKVWroekoProgramy Komputerowe dla Firm Transportowych i SpedycyjnychDoradztwo Transportowe Grzegorz SitarekNiemiecki Zespół Adwokacki Damian Dziengo & Partnerzy - ROZMAWIAMY PO POLSKU
Copyright by ceylley, 2011 - 2013